Reference

Za posledních sedm let jsem pomohla více než 1750 lidem.


 

Nevím, jak nejlépe popsat to, jak moc jste mi pomohla, ale strašně moc. Když vezmu, jaké jsem měl ohromné deprese, propady energie!!! Šel jsem za lékařem a ten mi předepsal CIPRALEX!!! Bral jsem Lympantil, 2 litry coly denně, 20 cigaret denně.

Děkuji, že jste mě naučila, že nejdůležitější v mém životě, jsem já a mé zdraví.
Za druhé určitě s tím související změna jídelníčku. Jen se prostě dokopat ke změně a držet si to. Člověk se toho bojí ale pak zjistí, že po změně to je mnohem lepší.
Nevěděl jsem, že ztráta energie souvisí s mým špatným stavem jater, jak jste zjistila na přístroji.

Už mám zase energii žít a pracovat. Prostě a jednoduše – DĚKUJI VÁM ZA VŠE, CO JSTE DO TED PRO MĚ UDĚLALA.

Bankéř V.- České Budějovice


 

Nic mě nebavilo – škola, život. Nevěděla jsem na jednou, kdo jsem, začala jsem se poškozovat, pořezávala jsem se. Přinášelo mi to úlevu. Rodiče nic netušili.

Až Vy jste mi ukázala, že jsem jako auto, do kterého liji jen vodu, žádné živiny. Byla jsem vyděšená špatnými výsledky na přístrojích.

Díky, že jste mě nakopla tím správným směrem. Bez VÁS nevím, kde bych skončila!!!!!

Lenka – studentka


 

Pořád jsem byla děsně unavená, viróza stíhala virózu. Vůbec jsem nevěděla, že bych mohla mít nějaké parazity. Je pravda, že rodiče chovají ovce, ale že se na mě přenesl parazit Brucella, to jsem netušila. Nyní vím, že je třeba se odparazitovávat 2 x ročně. Dělám to, zhubla jsem a je mi dobře.

Jana z Tachova


 

Můj stav se zhoršoval: cysty na prsou, cytologie na stupni 3, myom na děloze. Doktor k mému věku (je mi 41 let) doporučil vše odebrat. Brala jsem paní Hof Krocovou jako poslední možnost, než mě celou vyberou. Zaplať PÁNBŮH, že jsem Vás našla. Díky citlivému léčení jsem dnes zdravá. Doktor výsledkům po 1 měsíci ani nevěřil. Musela jsem přijít na znovu vyšetření!!

Velice Vám děkuji – ani nevíte jak.

Věra z Plzně

 

Chcete také vyřešit problémy se svým zdravím? Objednejte se na vyšetření.