O mně

Jak jsem se dostala k “léčení“ lidí??

Eva Hof KrocováJmenuji se Eva Hof Krocová a narodila jsem se v Klatovech – tehdejší bráně socialismu Šumavy. Hodně času jsem také v ní trávila. Jezdili jsme s rodiči na chalupu-bývalou sklářskou pateříkovou huť.

Můj tatínek se zajímal od malička o Šumavu-studoval obor malířství u Cyrila Boudy. Učil mě poznávat bylinky, které přes léto sbíral a kterými nás v zimě léčil.

Velký dojem na mě zanechala návštěva pátera Ferdy v Sušici. Bratr již v té době neměl jednu ledvinu. Stále byl unavený, jeho obvodní lékařka z něj udělala hypochondra. Já zase celou zimu promarodila s teplotami a velkou únavou.

S mámou jsem dojela za páterem Ferdou. Dostala máma následující pokyn. Přivezte mi sem vašeho syna na půl roku a bude zdráv. Máma se toho zalekla, věřila klasické medicíně a tak bratr dál bral chemické léky. Odešla mu i druhá ledvina. Měl za sebou 2 nepovedené transplantace (psaly se 70-tá léta- transplantace teprve začínaly). Skončil na hemodialýze, až do své smrti v roce 2012.

Potrat

Já začala bylinky používat dle rozpisu pátera Ferdy. To mě možná zachránilo život. Nicméně jsem nebyla důsledná, čehož jsem měla za pár let litovat. Vdala jsem se a nedařilo se mi otěhotnět. Pak se přeci jen zadařilo, ale potratila jsem. Když jsem se ptala na příčinu potratu, dostala jsem od lékařů odpověď, že to se stává. Známá sestra mě informovala, že embryo se zcela rozpadlo. Další těhotenství dopadlo stejně. Tím se mi postupně rozpadlo i manželství a následoval rozvod.

Vyhoření a zrod HOF Art

V roce 2000 jsem již byla úspěšnou managerkou-ředitelkou České životní pojišťovny. Totálně jsem vyhořela. Dala jsem výpověď a odjela se svým psem a mámou na Šumavu. Zde jsem jen seděla a zírala do zeleně. Trvalo půl roku, než jsem měla zase zájem o život. Založila jsem si ateliér HOF art, který jsem směřovala na svůj koníček- módu, design, obrazy. Ateliér rychle získával zákazníky. Bohužel rozvod, který byl pro mě velkým zklamání, vše zastavil. Nechala jsem se opět zaměstnat u rakouské nadnárodní společnosti s autem, postavením. Ale opět jsem spěla k syndromu vyhoření. V roce 2010 jsem opět z tohoto kolotoče vystoupila a obnovila firmu HOF art, tentokráte ale s podtitulkem „UMĚNÍ ZDRAVĚ ŽÍT“. Od roku 2000 jsem již totiž pilně studovala čínskou medicínu, numerologii a hlavně enneagram u Dr. Velechovské, Dr. Palmer. Dvě plné knihovny knížek o bylinkách , ajurvédě, vztahy drah v lidském těle (MUDr.Jonáš), co ovlivňují prvky v těle (Ing. Janča, CSc.), jak se skládáme z vody (Masaru Emoto), I-´ting- kniha všech sounáležitostí, Feng Shui pro zdravé životní prostředí, jak používat řeč orgánů (Kurt Tepperwein), kvantovou psychologii (Wolinsky), dohody s nemocí (Sinelnikov) a další a další zdroje.

Objevení přístroje Titanium

V roce 2009 zemřel můj milovaný tatínek, údajně na mrtvici. Později jsem se dozvěděla, že pravou příčinou smrti bylo prasklé střevo. Na jednou mi začali docházet všechny souvislosti. Jak měl bratr ve střevech zřejmě parazita, který měl i otec a máma. Jak mu ten parazit postupně napadal jednu ledvinu za druhou. Já měla parazita v děloze, kde roztrhal má embrya. Začala jsem se pídit po vyšetření, kde bych parazity v těle objevila. Vyzkoušela jsem různé přístroje a mou důvěru získal přístroj Oberon Titanium. V roce 2012 jsem utrpěla úraz-vyhřezlá ploténka do páteřního kanálu- ochrnula jsem na spodní část těla. Musela jsem podstoupit operaci páteře. Půl roku jsem se učila znovu chodit. V té době jsem „náhodou“ potkala kolegyni, která mě dovedla do společnosti Siberian Healths, vyrábějící bylinné preparáty. Podstoupila jsem vyšetření na Titaniu a zjistila, že mám v sobě parazita Pseudomas. Ten roztrhal má embrya a zřejmě jsme ho celá rodiny získali z šumavské nepřevařené vody. Vyšetření podstoupila i máma, také ho měla. Otec a bratr již zemřeli.

Léčba těla i mysli

Přes 15 let jsem studovala enneagramickou psychoterapii. V roce 2016 jsem si dodělala certifikační kurz u známe psychiatričky v Konstanze, Německo Gabriely von Witzleben. Začala jsem aplikovat „léčení“ spojených nádob a to mysli a těla. Výsledky byly ohromující. Klienti se po dvou až třech sezeních výrazně zdravotně i psychicky lepšili. Klientka, která se sebepoškozovala, opět začala s radostí studovat. Pán s těžkým stavem růže na obličeji, se mohl přestat stydět chodit mezi lidi atd. Příběhů je mnoho-ctím embargo na informaci o mých klientech. Některá byla se souhlasem klientů, jako jejich příběh, zveřejněna na mém blogu www.enneagramickykoucink.cz.

Dnes už vím, jak moc myšlenky ovládají tělo. Jak nedostatek lásky spouští cukrovku, co dokáže napáchat zloba a závist mezi rodinou.

Hlavně mě naplňuje práce s konkrétními klienty a jejich problémy. Zakoupením přístroje BIO MEDICA a OBERON TITANIUM, mohu díky spektrální analýze a znalosti psychosomatických problémů, pomáhat lidem ke zdraví. To je mé nynější motto HOF art = umění zdravě žít.

Chcete-li se se mnou setkat, neváhejte mne kontaktovat.